חברת החשמל

 

מבזקי ידיעות

 • תקלה במערכת רישום להצטרפות להסדר פוטוולטאי / מונה נטו
  22.07.2014

  עקב תקלה לא ניתן כעת לבצע רישום להצטרפות להסדר פוטוולטאי / מונה נטו. אנו מטפלים בתקלה ומקווים לתקנה במהרה.

 • דחיית "חשמל על הבר"
  13.07.2014

  לאור המצב הביטחוני נדחה את פעילות "חשמל על הבר", אשר הייתה צפויה להתקיים ביום שלישי 15.7.2014 בתל אביב ובבאר שבע. נקיים את הפעילות בימים שקטים יותר.

 • האלוף במיל. יפתח רון-טל, יו"ר חברת החשמל ואורן הלמן, סמנכ"ל החברה, בביקור במועצת לכיש, שם נפגשו עם דני מורביה, ראש המועצה ובכיריה.
  13.07.2014

  האלוף במיל. יפתח רון-טל, יו"ר חברת החשמל ואורן הלמן, סמנכ"ל החברה, הגיעו הבוקר למועצת לכיש, שם נפגשו עם דני מורביה, ראש המועצה ובכיריה. רון-טל והלמן באו לחזק את תושבי המועצה, לתת מענה ולסייע בצרכים המיוחדים בעת זו, כשהם מבטיחים שעובדי חברת החשמל פועלים כל העת, 24/7, בכל מצב, גם תחת אש, כדי לספק חשמל זמין, לחבר מקלטים לחשמל תוך שהם עובדים בשת"פ עם כלל גורמי הביטחון וההצלה.

 • החברה קוראת לציבור לגלות ערנות לנוכח המצב הביטחוני ולדווח על מפגעים באמצעות שירות חדש: דווח על מפגע בטיחות בחשמל באמצעות האפליקציה של חברת החשמל
  10.07.2014
 • חברת החשמל : לאור המצב הביטחוני החברה תימנע מניתוק אספקת החשמל לכל היישובים במדינת ישראל ללקוחות חייבים ותחבר לקוחות שנותקו בגין אי תשלום חשבון החשמל
  09.07.2014
 • לאור המצב הבטחוני - החברה תימנע מניתוק אספקת החשמל ביישובי הדרום ללקוחות חייבים ותחבר לקוחות שנותקו בגין אי תשלום חשבון החשמל
  08.07.2014

  בישיבה שנערכה הבוקר ציין גליקמן, כי עובדי חברת החשמל פועלים תחת אש לתיקון תקלות ולייצור חשמל באזור הדרום ועובדי החברה יעשו כל שביכולתם להמשיך ולספק חשמל זמין לאזרחים בכל מצב. " אנו מבטיחים לתושבי הדרום שיש על מי לסמוך והחשמל ימשיך לזרום לבתים גם תחת מתקפת הטילים המופנית לעבר האזרחים ביישובי הדרום. חברת החשמל מנהליה ועובדיה מחזקים את תושבי הדרום בימים קשים אלה."

 • אנו שמחים להזמין אתכם לאירועי "חשמל על הבר" שיתקיימו ב15.7 בערב. בכירי חברת החשמל יגיעו לברים בתל אביב ובאר שבע ויתנו לכם טעימה מפעילות החברה בנושאים מגוונים. נשמח לראות אתכם בבר
  07.07.2014

  למידע נוסף: http://iecadmin/spokesman/Pages/0_.aspx

 • חברת החשמל פותחת את שערי מרכזי המבקרים לקהל הרחב בחודשים יולי ואוגוסט ומציעה בילויי חווייתי לכל המשפחה.
  01.07.2014

  הביקור כולל סיור מודרך בהנחיית מדריכים מקצועיים ומנוסים המתאימים את הסיור לצרכי המבקרים. הכניסה אינה כרוכה בתשלום, אך מותנית בהרשמה מראש בטלפון 076-86-44333 או באתר האינטרנט של החברה:

 • ערב טוב, התקלה במערכות המחשוב טופלה, ניתן לקבל את כל השירותים במרכז השירות 103 וגם כאן באתר או באפליקציה של חברת החשמל
  26.06.2014
 • לתשומת ליבכם, עקב תקלה , מרכזי השירות 103 יתנו שירות בנושא תקלות בלבד.שירותי אתר האינטרנט כולל קבלת תשלומים יפעלו כרגיל.
  26.06.2014
 • חברת החשמל אינה צופה בעיה באספקת הביקושים הגבוהים לחשמל בימי השרב הקרובים
  26.06.2014

  כושר ייצור החשמל הכולל להיום ( יום ה') מגיע ל12,500 מגוואט . הביקוש לחשמל צפוי להגיע ל-9700 מגאווט: רזרבה משמעותית של 2,500 מגוואט. בימי סוף השבוע ותחילת השבוע הבא רזרבת החשמל תהיה גבוהה אף יותר.

 • בשל השריפה בירושלים, חברת החשמל מנתקת ברגעים אלה את החשמל באזור עין כרם לבקשת המשטרה
  25.06.2014

  החשמל נותק ברחובות שמריהו לוין, בלומפילד, חיים רביב ומאיר אבנר. בשלב זה אין נפגעים מהשריפה

 • עו"ד ולדי גור ארי, עורך דין ועובד בחטיבת הרגולציה של חברת החשמל, ייצג היום את חברת החשמל בדיון בוועדת המשנה לאנרגיה של ועדת הכלכלה של הכנסת. ולדי ניסח הצעת חוק שעליה חתמו 81 חברי כנסת שמחייבת שילוב של 3% עובדים עם מוגבלויות בגופי ממשלה.
  23.06.2014

  עו"ד גור ארי , אחד מתוך 150 עובדים עם צרכים מיוחדים בחברת החשמל, ניסח את הצעת החוק שעליה חתמו 81 חברי כנסת שמחייבת שילוב של 3% עובדים עם מוגבלויות בגופי ממשלה. חברת החשמל היא מהמובילות את נושא העסקת בעלי צרכים מיוחדים ובעלי מוגבלויות בין החברות והגופים הממשלתיים ובכלל - מהלך מבורך שמובילים בחברה בהצלחה יו"ר דירקטוריון חברת החשמל, אלוף מיל. יפתח רון טל, מנכ"ל החברה, אלי גליקמן, וסמנכ"ל רגולציה, קשרי ממשל ותקשורת בחברה, אורן הלמן.

 • יחידת החילוץ וההצלה של חברת החשמל תקיים היום בשעות הערב תרגיל לחילוץ והצלה באתר תחנת הכוח הישנה בכניסה הדרומית לאילת.
  19.06.2014

  האימון מתבצע במסגרת אימון של צוות אילת של יחידת החילוץ וההצלה של חברת החשמל המונה כ-300 עובדים מתנדבים ומתנדבות שהוכשרו לפעילות זו בעת חירום.

 • משלחת חברת החשמל חזרה מפולין
  18.06.2014

  כמדי שנה בשנים האחרונות, יצאה בשבועות האחרונים משלחת מיוחדת של נציגים של עובדי חברת החשמל לפולין. חברי המשלחת, בראשותו של סמנכ"ל פרויקטים הנדסיים בחברת החשמל, רון וייס, ביקרו בין היתר בגטו ורשה, בבית הקברות היהודי בוורשה, במחנות הריכוז וההשמדה טרבלינקה, ומיידנק ביער לופוחובה טיקוצ'ין ועוד. בכל האתרים, קיימה המשלחת טקס יזכור לזכר חללי השואה שנספו על אדמת פולין במהלך שנות מלחמת העולם השניה.

 • המבחן של המדינה: "הראשונים בשירות" - חברת החשמל זכתה בפעם ה-17 ברציפות במקום הראשון
  17.06.2014

  מבין נותני השירות במגזר הציבורי. בסקר שנערך בחודש ינואר 2014, על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה בראשות פרופסור אבי דגני עבור 'המבחן של המדינה', נבחרה חברת החשמל כמוסד הציבורי הנותן את השירות הטוב ביותר.

 • חברת החשמל ועמותת "תעשיידע" קימו את הטקס השנתי לציון פרויקט מנהיגות טכנולוגית קהילתית התייעלות אנרגטית בנושא "מנהיגות טכנולוגית למען הקהילה- שימוש מושכל בחשמל
  12.06.2014

  חברת החשמל במסגרת פעילותה בקהילה שותפה גם השנה לתוכנית "מנהיגות טכנולוגית למען הקהילה- הבית החכם" בשיתוף עם עמותת התעשיידע . התוכנית מתקיימת ב- 60 בתי ספר- חטיבות ביניים ברחבי הארץ.

 • חברת החשמל מבקשת להזהיר את ציבור הלקוחות , כי בשעה האחרונה התקבלו דיווחים על מסרונים אשר קוראים לציבור לעדכן את פרטי כרטיס האשראי.
  08.06.2014

  חברת החשמל מבקשת להזהיר את ציבור הלקוחות , כי בשעה האחרונה התקבלו דיווחים על מסרונים אשר קוראים לציבור לעדכן את פרטי כרטיס האשראי. בחברת החשמל מבקשים להבהיר כי לא נשלחה כל הודעה מטעמם וכי יש להתעלם מההודעה.

 • עשרות כלבי שמירה יצאו לגמלאות מחברת החשמל:מהיום , חברת החשמל לא תשתמש בכלבי שמירה במתקניה
  05.06.2014

  בזכות המודעות הגוברת לתנאי בעלי החיים ומציאת פתרונות חלופיים בתחום האבטחה, החליטה הנהלת חברת החשמל שלא להאריך את אופציית ההתקשרות שלה עם חברה המספקת כלבי שמירה במתקניה. עד כה, עשרות כלבי השמירה סייעו באבטחת תחנות הכוח, המחסנים ותחנות המשנה של החברה, וכאמור, החל מהיום, החברה מצאה פתרונות חלופיים הולמים לאבטחת מתקניה ללא צורך בכלבי שמירה. מהלך זה הינו בשיתוף יצחק בן-דוד, סמנכ"ל בכיר לפקוח והסברה של המשרד להגנת הסביבה וחלק ממדיניותה הכוללת של חברת החשמל לקדום נושא הקיימות והאחריות התאגידית, אותה מוביל אלי גליקמן, מנכ"ל החברה.

 • מנהל סיכונים חדש בחברת החשמל - ד"ר אדריאן ביאנו, סמנכ"ל קיימות תאגידית, מונה למנהל סיכונים של חברת החשמל :
  05.06.2014

  כחלק משגרת הניהול השוטף מקיימת חברת החשמל תהליך לניהול סיכונים בהתאם למדיניות אב לנושא זה המאושרת על ידי הדירקטוריון. ניהול סיכונים מיועד להבטיח את עמידתה במשימות, ביעדים ובמטרות שהוגדרו, ומתבצע כפעילות רוחבית חוצת חברה. כל סמנכ"ל, מנהל אגף/מחוז ומנהל פרויקט, אחראים לקיים תהליכי ניהול סיכונים איש איש בתחומו, ובהתאם לנהלי החברה המנכ"ל ממנהמנהל סיכונים של החברה אשר אחראי על ניהול אינטגרטיבי של הפעילויות.

 • חברת החשמל זכתה בפרס פרויקטים מצטיינים של לשכת מערכות מידע בישראל לשנת 2014 בתחום טכנולוגיות המחשוב והמידע
  02.06.2014

  חברת החשמל קיבלה פרסי הצטיינות עבור שני פרויקטים חדשניים שהוטמעו במהלך השנתיים האחרונות בחברת החשמל: הקמת מרכז סייבר ארצי בחברת החשמל ופרויקט "רענן" – וירטואליזציה של עמדות קצה ויישומים

 • חברת החשמל מתרגלת:זיהום של 2 טון דלקים בים הפתוח
  02.06.2014

  מחלקת שינוע דלקים בחטיבת ייצור ואנרגיה של חברת החשמל, תרגלה ביום חמישי האחרון (29.5.14) אירוע של זהום ים באזור תחנת הכוח "אורות רבין".

 • 10 מיליון ₪ - זהו סכום גניבות של מתכת מחברת החשמל בשנת 2013:
  29.05.2014

  זה שנים, שצוותים מאורגנים של גנבים בוזזים טונות של מתכות מחברת החשמל – גניבות הכוללות ציוד, שנאים, כבלי נחושת ועוד, זאת, בחלק מהמקרים, תוך ניתוק כבלי חשמל חי לתושבים וגרימת סכנת חיים אמיתית ומיידית. בשנים 2011 ו-2012 הגיעה כמות גניבות המתכת מחברת החשמל לסכומים אדירים של 25 מיליוני ₪ בכל שנה. בעקבות בניית צוות של מחלקות הביטחון בחברת החשמל בשיתוף עם משטרת ישראל, ובעקבות מהלכים משותפים שלהם, הצליחו בשנה האחרונה ללכוד גנבי מתכת רבים ולתפוס את הציוד הגנוב, תוך הפללה וענישה של חלק ניכר מהחשודים, שנתפסו במהלך הגניבה, או במעקבים מודיעיניים שהביאו ללכידתם.

 • היום מתקיימת ב"מדיטק" שבחולון וועידת החינוך הראשונה של "נתיב האור". הוועידה מתמקדת בנושא "ילדים כסוכני שינוי בסביבתם", כשילדי "נתיב האור" מייצגים סוכנים ושגרירי שינוי בקהילה למען שימוש בטוח, נבון, חסכוני וסביבתי בחשמל.
  27.05.2014
 • חברת החשמל משדרגת את תחנת המשנה 'יבנה'
  22.05.2014

  חברת החשמל משדרגת את תחנת המשנה 'יבנה' הממוקמת כ-200 מ' מערבית לצומת אשדוד-בני דרום, על שטח של כ-25 דונם מתוך שטח כולל של כ-80 דונם המיועד לאתר התחנה. במסגרת השדרוג, המתקן החדש יוקם בחלק הדרומי של אתר תחנת המשנה, במקום המתקן הישן. תחנת המשנה יבנה הינה בעלת חשיבות מערכתית רבה למערכת ההולכה, היות ומהווה צומת המרכזת ייצור בהיקף של כ-1,560 מגוו"ט וייצור פרטי של כ-131 מגוו"ט, הכוללים מספר רב של מעגלי 161 ק"ו.

 • הפסקות חשמל הורגשו הצהריים ברחבי הארץ בשל תקלה בתחנת הכח הפרטית ,דוראד . ללקוחות של חברת החשמל ,בהיקף צריכה של למעלה מ 400 מגוואט ,הוחזרה האספקה תוך 15 דקות לאחרון הלקוחות . נכון לרגע זה עדיין לא חוברה דוראד בחזרה למערך האספקה.
  21.05.2014
 • ילדי נתיב האור - עושים "קולנוע מחשמל": שלב הגמר בתחרות סרטוני הסברה של ילדי "נתיב האור" - עכשיו באתר התכנית
  21.05.2014

  101 סרטונים בנושא "אנחנו שומרים על עצמנו ועל כדור הארץ - זהירות ובטיחות בחשמל והתייעלות אנרגטית", שהוכנו על-ידי תלמידים מכל הארץ, הוגשו לוועדת שיפוט ארצית אשר בדקה את הסרטונים ובחרה 18 מהם, שעלו לשלב הגמר. הסרטונים פתוחים להצבעה לציבור הרחב ומתוכם ייבחרו 6 סרטים זוכים - אחד מכל מחוז של משרד החינוך. מדי שנה מקיימת תכנית "נתיב האור" של חברת החשמל בבתי הספר היסודיים, תחרות ארצית בה יכולים הילדים המשתתפים בתוכנית, לקחת חלק באופן אישי. השנה, עסקה התחרות ביצירת סרטוני הסברה, המעבירים מסרים בהתאם לנושא שנקבע לכל אחד ממחוזות משרד החינוך. מידע נוסף נמצא בלשונית דוברות

 • חברת החשמל תשתתף ב"בתים מבפנים" בתל אביב: בשביל האור, חברת החשמל תקיים שני סיורים בימים חמישי ושישי בתאריכים 22-23.5
  20.05.2014

  בסוף השבוע הקרוב, בימים חמישי ושישי בתאריכים 22-23.5, תפתח חברת החשמל את שעריה ותארח את הקהל הרחב במסגרת פעילות "בתים מבפנים תל אביב". הסיורים מתקיימים זו השנה הרביעית בשיתוף חברת החשמל והמועצה לשימור אתרי מורשת בישראל ובהדרכת מיכל ששון ביבי. הסיור ביום חמישי, יתקיים בשעה 19:00 וביום שישי בשעה 9:00. כל סיור נמשך כשעה וחצי ומוגבל ל-50 משתתפים.

 • בית המשפט המחוזי בירושלים קיבל את עמדת חברת החשמל: הטיל עיקול על סך 380 מיליון שקלים על כספי חברת החשמל המזרח ירושלמית
  15.05.2014

  שופט בית המשפט המחוזי בירושלים ראובן שמיע הטיל הבוקר, יום חמישי, 15.5.2014, עיקול על סך 380 מיליון שקל על כספי חברת החשמל המזרח ירושלמית (חמ"י), בעקבות בקשת תביעה שהגישה חברת החשמל באמצעות משרד עורכי הדין רצוג פוקס נאמן. חברת החשמל הגישה את התביעה בעקבות חובות של הרשות הפלסטינית כלפי חברת החשמל בהיקף של כ-1.5 מיליארד שקל.

 • חברת החשמל שידרגה את מערכות הטלפוניה
  14.05.2014

  חברת החשמל החלה בשדרוג מערכות הטלפוניה למערכות המבוססות על טכנולוגיית ה-IPT ; מעבר מ- 50 מרכזיות טלפון ל-2 מרכזיות, חסכון בעלויות, בשטחי אחסון ובאנרגיה, וחיזוק בטחון המידע על ידי הצפנת שיחות הטלפון מקצה לקצה.

 • הנהלת חברת החשמל עשתה מאמץ ניכר לקדם את הארכת העסקתם בשנה נוספת של מאות עובדי אגף הביצוע, שמועד העסקתם יפוג בימים הקרובים. למרות ניסיונותיה של הנהלת החברה להמשך העסקת העובדים, לא צלחו הניסיונות להגעה להסכם בין הצדדים:
  13.05.2014

  לפיכך לא היתה להנהלה ברירה אלא לפטרם בתום חוזה העסקתם.

 • חברת החשמל הגישה היום לבית המשפט המחוזי בירושלים תביעה נגד חמ"י (חברת החשמל מזרח ירושלים) בגין חובותיה שטרם שולמו
  11.05.2014

  חמ"י אינה משלמת את חשבונות החשמל במלואם ובמועדם, חרף אספקת החשמל הסדירה והתקינה מחברת החשמל. במסגרת התביעה נתבעים חשבונות החשמל שנשלחו לחמ"י עד לחודש אוקטובר 2013, אשר לא שולמו עד היום, בסך מצטבר של כ 531.8 מיליון ש"ח. התביעה הוגשה לאחר שכלו כל הקיצין, ולאחר שכל ניסיונותיה של חברת החשמל לגבות מחמ"י את חוב החשמל כשלו. חמ"י נמנעת, בניגוד מוחלט לחובתה, לשלם לחברת החשמל את מלוא החשבונות בגין אספקת החשמל. זאת, על אף שמדובר בחוב שקיומו אינו שנוי במחלוקת.

 • כמדי שנה, תקיים החברה היום, ערב יום הזיכרון תשע"ד, את הטכס הרשמי לזכר חללי חברת החשמל שנפלו במערכות ישראל ובפעולות איבה,באתר חפצי-בה בשעות הצהריים, בהשתתפות ראשי החברה ומשפחות החללים.
  04.05.2014
 • חברת החשמל ויד ושם בפרויקט לתיעוד והנצחת זיכרון ניצולי שואה גמלאי חברת החשמל:
  28.04.2014

  חברת החשמל ו"יד ושם" משיקים פרויקט דגל לאומי של הנצחה ותיעוד ניצולי שואה , גמלאי חברת החשמל. במסגרת שיתוף הפעולה יתווספו מאות עדויות חדשות של ניצולים, שיחשפו לראשונה את סיפור הישרדותם בתקופה השואה. הפרויקט המשותף יפעל בשלושה ערוצים ויכלול, גביית עדויות של ניצולי שואה וצילום הניצולים, רישום 'דפי-עד' ואיסוף פריטים במסגרת המבצע הלאומי "לאסוף את השברים". הפרויקט המשותף נועד לתעד ולשמר את מורשתם של ניצולי השואה שבנו את מדינת ישראל וחיים בה מאז עליתם ארצה ועד היום, כחלק מהמורשת הלאומית וכחלק מהמחויבות היהודית לשמר לדורות את זיכרון השואה.

 • לקראת יום השואה שמתחיל הערב - חברת החשמל ו"יד ושם" בפרויקט משותף:
  27.04.2014

  חברת החשמל ו"יד ושם" משיקים פרויקט דגל לאומי של הנצחה ותיעוד ניצולי שואה, גמלאי חברת החשמל. במסגרת שיתוף הפעולה יתווספו מאות עדויות חדשות של ניצולים, שיחשפו לראשונה את סיפור הישרדותם בתקופה השואה. הפרויקט המשותף יפעל בשלושה ערוצים ויכלול, גביית עדויות של ניצולי שואה וצילום הניצולים, רישום 'דפי-עד' ואיסוף פריטים במסגרת המבצע הלאומי "לאסוף את השברים".

 • עובדי חברת החשמל פועלים זה היום השלישי בעבודה מאומצת מסביב לשעון לתיקון קו החשמל לאילת שנפגע עקב הרוחות העזות באזור מצפה רמון:
  22.04.2014

  במהלך היום ( יום ג') הוצבו עמודי המתח העליון והחלה מתיחת תיילי החשמל בין העמודים החדשים שהוקמו. ההערכה כי בשעות הערב המאוחרות יושלם תיקון הקו ואספקת החשמל בקו תחזור לפעול כסידרה. לא פראיירית הנמרה.

 • לקוחות יקרים, לתשומת ליבכם: בשל הרוחות ,החריגות בעצמתן, הנושבות משעות הלילה באיזור הנגב והערבה , נפגעו שלושה עמודי חשמל בקו מצפה רמון המספק חשמל לעיר אילת:
  20.04.2014

  הנזקים התגלו במהלך סיור מוסק, לאורך תוואי הקו ,לצורך איתור נזקים. עובדי חברת החשמל פועלים סביב השעון על מנת לתקן את הנזקים. נכון לעכשיו אספקת החשמל הינה סדירה . בכל מקרה של תקלה ניתן יהיה להתעדכן באתר האינטרנט ועמוד הפייסבוק של חברת החשמל.

 • חברת החשמל מאחלת לכל לקוחותיה חג פסח כשר ושמח!
  13.04.2014
 • החל מערב פסח, מחר, יום שני, י"ד בניסן התשע"ד, 14.4.14, ובמהלך חול המועד, יהיו משרדינו סגורים לקבלת קהל. בערב חג הפסח, שירות 103 יפעל כרגיל עד השעה 13:00, לאחר שעה זו, ובמהלך החג, יינתן בשירות 103 מענה בנושא תקלות באספקת חשמל בלבד.
  13.04.2014

  בימי חול המועד פסח יפעל מרכז השירות 103 כרגיל וייתן מענה בכל הנושאים.

 • מחפשים עבודה? חברת החשמל פרסמה מישרות רבות, בכל הארץ, והכוללות מגוון של תפקידים:
  09.04.2014

  כלכלנים, הנדסאים ומהנדסים, חשמלאים, קוראי מונים, נציגי שירות ועוד. אתם מוזמנים להגיש מועמדות למישרות המתאימות באתר הקריירה של חברת החשמל בהצלחה! http://www.iec.co.il/HR/Pages/Jobs.aspx

 • הודעה חשובה ללקוחות חברת החשמל:
  07.04.2014

  עקב העיצומים שהיו בחברת החשמל, חל עיכוב בהפקה ובמשלוח חשבונות החשמל ללקוחות. עתה, משהסתיימו העיצומים, שבנו לשלוח את חשבונות החשמל ללקוחותינו. יודגש, שנתוני קריאת המונים יהיו אלה שנקראו בעת העיצומים, אך תאריך עריכת החשבון והמועד האחרון לתשלום שיודפסו על גבי החשבונות, יהיו מעודכנים למועד הפקת החשבון. ניתן לבצע תשלומי חשבונות בכל ערוצי ואפיקי התשלום. חיובי חשבונות החשמל באמצעות הוראת קבע, בגין חשבונות שנערכו ונשלחו לפני העיצומים, יחלו במהלך השבוע הקרוב. חברת החשמל לא תגבה ריבית בגין פיגורים שנגרמו בתקופת העיצומים. חג כשר ושמח

 • בוקר טוב ושבוע מצוין, לתשומת ליבכם:חיובי חשבונות החשמל באמצעות הוראות הקבע יחלו במהלך השבוע הקרוב, לא תיגבה ריבית פיגורים.
  06.04.2014
 • הודעה חשובה ללקוחותינו:עם סיום העיצומים בחברת החשמל, ניתן לבצע תשלומי חשבונות חשמל בכל הערוצים:
  06.04.2014

  באמצעות מרכז השירות 103 בטלפון, באמצעות אתר האינטרנט של חברת החשמל ובאמצעות האפליקציה סלולרית של חברת החשמל הניתנת להורדה חינם מחנויות אפל ואנדרואיד.

 • מחוז הדרום בחברת החשמל ביצע עבודה מורכבת להעברת תיילי מתח עליון מעל כביש 6:
  01.04.2014

  העבודה בוצעה במסגרת פרויקט להקמת קו מתח עליון חדש לתגבור אספקת החשמל לאזור אריאל. לצורך העבודה נסגר כביש 6 בשעות הלילה לתנועה בין מחלף חורשים למחלף אייל.

 • בשל עיצומי העובדים – לא יינתן שירות תשלומים בחברת החשמל:
  30.03.2014

  במהלך השבועות האחרונים התקיימו דיונים קדחתניים בנושא הרפורמה במשק החשמל. בשל חילוקי דעות, ארגון העובדים של חברת החשמל החליט על שורת עיצומים, וביניהם עצירת שירות התשלומים במשרדי קבלת הקהל, במרכזי השירות 103 , באתר האינטרנט של החברה, ובאפליקציית חברת החשמל. הוראות הקבע בבנק ובכרטיסי אשראי אינן נגבות. כמו כן לא נשלחים חשבונות חשמל ללקוחות. לקוחות שלא קיבלו חשבון או שלא יכלו לשלמו, או שהוראת הקבע שלהם לא נגבתה, לא יחויבו בריבית פיגורים שנגרמה בתקופת העיצומים. חברת החשמל מתנצלת על אי הנוחות ומקווה לחזור לפעילות מלאה בהקדם.

 • הלילה, החל מהשעה 22:00 בלילה ועד 05:00 בבוקר, ייחסם לתנועה כביש 6 בין מחלף "חורשים" למחלף "אייל" לשני הכיוונים:
  26.03.2014

  סגירת הכביש נדרשת לביצוע עבודות למתיחת תיילי חשמל מעל הכביש, במסגרת העבודות להקמת קו חשמל לשיפור רשת החשמל, ומתבצעת בתיאום עם משטרת ישראל. מומלץ לנסוע בדרכים חלופיות, בהתאם להכוונת השוטרים במקום. אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית. לפרטים: מרכז הבקרה כביש 6: http://www.kvish6.co.il/ או בטלפון: 6116* לקבלת דיווחי ועדכוני תנועה: מוקד התנועה של קול ישראל בטלפון 955* מהנייד. סעו בזהירות!

 • היום לפני 14 שנים: חברת החשמל מארגנת ומפיקה את מיסת האפיפיור בהר כורזים בעת ביקור האפיפיור יוחנן פאולוס השני בישראל
  26.03.2014
 • מחוז חיפה ממשיך בעבודות לפירוק והטמנת רשתות חשמל לטובת סיום ההשתלבות במנהרת התשתיות ברחובות יל"ג והחלוץ בשכונת הדר בחיפה.
  25.03.2014
 • חברת החשמל פותחת את שערי מרכזי המבקרים לקהל הרחב במהלך חול המועד פסח
  20.03.2014

  בתאריכים 16-17 ו-22 באפריל, בין השעות 8:00-15:30, ומציעה בילויי חווייתי לכל המשפחה. הביקור כולל סיור מודרך בהנחיית מדריכים מקצועיים ומנוסים המתאימים את הסיור לצרכי המבקרים. הכניסה אינה כרוכה בתשלום, אך מותנית בהרשמה מראש בטלפון 076-86-44333 או באתר האינטרנט של החברה.

 • ביום ד', ה-26.3 , תבצע חברת החשמל עבודות להעברת תיילי חשמל מעל כביש מס' 6. העבודות מבוצעות במסגרת פרוייקט להקמת קו מתח עליון לתגבור אספקת החשמל לאזור אריאל.
  20.03.2014

  בשל העבודה ייסגר לתנועה כביש 6 ממחלף אייל למחלף חורשים לשני הכיוונים – משעה 22:00 עד ל05:00 בבוקר למחרת. העבודה מתבצעת בתיאום משטרת ישראל, כביש 6 ותיאום עם כל גופי החירום . באזור הוצבו שלטי הכוונה ועדכון הנוהגים

Print Footer Image