חברת החשמל

 

מבזקי ידיעות

 • לקוחות יקרים, לתשומת ליבכם: בשל הרוחות ,החריגות בעצמתן, הנושבות משעות הלילה באיזור הנגב והערבה , נפגעו שלושה עמודי חשמל בקו מצפה רמון המספק חשמל לעיר אילת:
  20.04.2014

  הנזקים התגלו במהלך סיור מוסק, לאורך תוואי הקו ,לצורך איתור נזקים. עובדי חברת החשמל פועלים סביב השעון על מנת לתקן את הנזקים. נכון לעכשיו אספקת החשמל הינה סדירה . בכל מקרה של תקלה ניתן יהיה להתעדכן באתר האינטרנט ועמוד הפייסבוק של חברת החשמל.

 • חברת החשמל מאחלת לכל לקוחותיה חג פסח כשר ושמח!
  13.04.2014
 • החל מערב פסח, מחר, יום שני, י"ד בניסן התשע"ד, 14.4.14, ובמהלך חול המועד, יהיו משרדינו סגורים לקבלת קהל. בערב חג הפסח, שירות 103 יפעל כרגיל עד השעה 13:00, לאחר שעה זו, ובמהלך החג, יינתן בשירות 103 מענה בנושא תקלות באספקת חשמל בלבד.
  13.04.2014

  בימי חול המועד פסח יפעל מרכז השירות 103 כרגיל וייתן מענה בכל הנושאים.

 • מחפשים עבודה? חברת החשמל פרסמה מישרות רבות, בכל הארץ, והכוללות מגוון של תפקידים:
  09.04.2014

  כלכלנים, הנדסאים ומהנדסים, חשמלאים, קוראי מונים, נציגי שירות ועוד. אתם מוזמנים להגיש מועמדות למישרות המתאימות באתר הקריירה של חברת החשמל בהצלחה! http://www.iec.co.il/HR/Pages/Jobs.aspx

 • הודעה חשובה ללקוחות חברת החשמל:
  07.04.2014

  עקב העיצומים שהיו בחברת החשמל, חל עיכוב בהפקה ובמשלוח חשבונות החשמל ללקוחות. עתה, משהסתיימו העיצומים, שבנו לשלוח את חשבונות החשמל ללקוחותינו. יודגש, שנתוני קריאת המונים יהיו אלה שנקראו בעת העיצומים, אך תאריך עריכת החשבון והמועד האחרון לתשלום שיודפסו על גבי החשבונות, יהיו מעודכנים למועד הפקת החשבון. ניתן לבצע תשלומי חשבונות בכל ערוצי ואפיקי התשלום. חיובי חשבונות החשמל באמצעות הוראת קבע, בגין חשבונות שנערכו ונשלחו לפני העיצומים, יחלו במהלך השבוע הקרוב. חברת החשמל לא תגבה ריבית בגין פיגורים שנגרמו בתקופת העיצומים. חג כשר ושמח

 • בוקר טוב ושבוע מצוין, לתשומת ליבכם:חיובי חשבונות החשמל באמצעות הוראות הקבע יחלו במהלך השבוע הקרוב, לא תיגבה ריבית פיגורים.
  06.04.2014
 • הודעה חשובה ללקוחותינו:עם סיום העיצומים בחברת החשמל, ניתן לבצע תשלומי חשבונות חשמל בכל הערוצים:
  06.04.2014

  באמצעות מרכז השירות 103 בטלפון, באמצעות אתר האינטרנט של חברת החשמל ובאמצעות האפליקציה סלולרית של חברת החשמל הניתנת להורדה חינם מחנויות אפל ואנדרואיד.

 • מחוז הדרום בחברת החשמל ביצע עבודה מורכבת להעברת תיילי מתח עליון מעל כביש 6:
  01.04.2014

  העבודה בוצעה במסגרת פרויקט להקמת קו מתח עליון חדש לתגבור אספקת החשמל לאזור אריאל. לצורך העבודה נסגר כביש 6 בשעות הלילה לתנועה בין מחלף חורשים למחלף אייל.

 • בשל עיצומי העובדים – לא יינתן שירות תשלומים בחברת החשמל:
  30.03.2014

  במהלך השבועות האחרונים התקיימו דיונים קדחתניים בנושא הרפורמה במשק החשמל. בשל חילוקי דעות, ארגון העובדים של חברת החשמל החליט על שורת עיצומים, וביניהם עצירת שירות התשלומים במשרדי קבלת הקהל, במרכזי השירות 103 , באתר האינטרנט של החברה, ובאפליקציית חברת החשמל. הוראות הקבע בבנק ובכרטיסי אשראי אינן נגבות. כמו כן לא נשלחים חשבונות חשמל ללקוחות. לקוחות שלא קיבלו חשבון או שלא יכלו לשלמו, או שהוראת הקבע שלהם לא נגבתה, לא יחויבו בריבית פיגורים שנגרמה בתקופת העיצומים. חברת החשמל מתנצלת על אי הנוחות ומקווה לחזור לפעילות מלאה בהקדם.

 • הלילה, החל מהשעה 22:00 בלילה ועד 05:00 בבוקר, ייחסם לתנועה כביש 6 בין מחלף "חורשים" למחלף "אייל" לשני הכיוונים:
  26.03.2014

  סגירת הכביש נדרשת לביצוע עבודות למתיחת תיילי חשמל מעל הכביש, במסגרת העבודות להקמת קו חשמל לשיפור רשת החשמל, ומתבצעת בתיאום עם משטרת ישראל. מומלץ לנסוע בדרכים חלופיות, בהתאם להכוונת השוטרים במקום. אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית. לפרטים: מרכז הבקרה כביש 6: http://www.kvish6.co.il/ או בטלפון: 6116* לקבלת דיווחי ועדכוני תנועה: מוקד התנועה של קול ישראל בטלפון 955* מהנייד. סעו בזהירות!

 • היום לפני 14 שנים: חברת החשמל מארגנת ומפיקה את מיסת האפיפיור בהר כורזים בעת ביקור האפיפיור יוחנן פאולוס השני בישראל
  26.03.2014
 • מחוז חיפה ממשיך בעבודות לפירוק והטמנת רשתות חשמל לטובת סיום ההשתלבות במנהרת התשתיות ברחובות יל"ג והחלוץ בשכונת הדר בחיפה.
  25.03.2014
 • חברת החשמל פותחת את שערי מרכזי המבקרים לקהל הרחב במהלך חול המועד פסח
  20.03.2014

  בתאריכים 16-17 ו-22 באפריל, בין השעות 8:00-15:30, ומציעה בילויי חווייתי לכל המשפחה. הביקור כולל סיור מודרך בהנחיית מדריכים מקצועיים ומנוסים המתאימים את הסיור לצרכי המבקרים. הכניסה אינה כרוכה בתשלום, אך מותנית בהרשמה מראש בטלפון 076-86-44333 או באתר האינטרנט של החברה.

 • ביום ד', ה-26.3 , תבצע חברת החשמל עבודות להעברת תיילי חשמל מעל כביש מס' 6. העבודות מבוצעות במסגרת פרוייקט להקמת קו מתח עליון לתגבור אספקת החשמל לאזור אריאל.
  20.03.2014

  בשל העבודה ייסגר לתנועה כביש 6 ממחלף אייל למחלף חורשים לשני הכיוונים – משעה 22:00 עד ל05:00 בבוקר למחרת. העבודה מתבצעת בתיאום משטרת ישראל, כביש 6 ותיאום עם כל גופי החירום . באזור הוצבו שלטי הכוונה ועדכון הנוהגים

 • לחברת החשמל דרושים מהנדסים בתחומים מגוונים, חשמלאים ובעלי מקצועות נוספים.
  17.03.2014

  לצפייה ברשימת המשרות הפנויות, כנסו כאן באתר ללשונית "קריירה". בהצלחה!

 • יום המעשים הטובים 2014 בצפון: אירגון העובדים במרחב הצפון בשיתוף מחלקת הרווחה של מחוז הצפון בחברת החשמל אירגנו היום מסיבת פורים לילדים חולי סרטן מעמותת לב במסגרת יום המעשים הטובים.
  12.03.2014
 • יום המעשים הטובים 2014:
  11.03.2014

  אתמול, ביוזמת יחידת הדוברות ובשיתוף וסיוע של צוותי מרכז המבקרים בחטיבת רגולציה, קשרי ממשל ותקשורת, התארחו ילדי משפחות אומנה במשפחתון של "בית סוזן" מרמת גן, במרכזי המבקרים של חברת החשמל בחוות 'חפציבה' ובאתר תחנות הכוח אורות רבין שבחדרה. שיתוף הפעולה עם עמותת הרוח הטובה החל לפני כשנה, ביום המעשים הטובים, במסגרתו התגייסו עובדי יחידת הדוברות, בניהולה של דוברת החברה, דליה בודינגר, והעבירו הרצאה מקצועית על דוברות ואינטרנט לצד, סדנת בישול, לילדי 'בית סוזן' ברמת גן.

 • חברת החשמל עושה היסטוריה:לראשונה מפרסמת דו"ח קיימות תאגידית
  10.03.2014

  חברת החשמל הציגה, בשנת ה-90 להיווסדה, ולראשונה בתולדותיה, את דו"ח הקיימות התאגידית לשנת 2012. ניתן לצפות בדו"ח כאן באתר האינטרנט.

 • חברת החשמל נערכת למצבים של אירועי זיהום ים
  02.03.2014

  חברת החשמל הכניסה בימים האחרונים ציוד חדיש לטיפול באירועי זיהום ים בים הפתוח. הציוד הוצב ומוכן לשימוש בתחנת הכוח 'אורות רבין' שבחדרה ובתחנת הכוח 'אשכול' שבאשדוד, במסגרת היערכות החברה למניעה והתמודדות עם אירועים סביבתיים באזור הימי הסמוך לתחנות כוח אלו, כולל התמודדות עם אניית LNG בחדרה ופריקת דלקים נוזליים באשדוד. הציוד החדשני יאפשר, במקרה של אירוע זיהום ים כתוצאה מדליפת שמנים או דלקים, לאגום ולאסוף את הקטעים המזהמים ממי הים בכמות כוללת של עד כ- 100 טון. הציוד יופעל על ידי צוות מקצועי של חברת החשמל אשר הוכשר לטיפול באירועים מסוג זה.

 • מסקר חדש שערכה חברת החשמל לכבוד פורים עולה השאלה - האם כ-31% מהתחפושת השנה יהיו של שקע ותקע ?
  23.02.2014

  לכבוד פורים, חברת החשמל ערכה סקר אינטרנטי בקרב מדגם מיצג של 503 בגילאי 18 ומעלה, באמצעות חברת TRI - מחקרים אסטרטגיים, ובדקה מהם התחפושות הפופולאריות הצפויות בפורים השנה, ואיך חזרתם של הדמויות שקע ותקע למסך השפיעה על בחירת התחפושת. מתוצאות הסקר עולה כי כ-31% מהאוכלוסייה, הורים וילדים, שוקלים להתחפש לשקע או תקע. כ-28% מההורים שוקלים לחפש את ילדיהם לשקע או תקע וכ-31% מהמבוגרים שוקלים בחיוב להתחפש לשקע או תקע. בבחינת המגזרים, עולה כי מכלל הנשאלים שמתכוונים להתחפש לשקע או תקע, 43% מתוכם מסורתיים, 26% חילוניים וכ-22% מתוכם דתיים/חרדים.

 • עובדי חברת החשמל במחוז חיפה נרתמים למען ילדים חולי סרטן.
  20.02.2014

  השבוע, במרכז הקונגרסים בחיפה, התקיים מופע התרמה למען עמותת ל"ב (להילחם ביחד) של ילדים חולי סרטן. עובדי החברה במחוז חיפה, התנדבו למען הילדים והמירו את התקציב המיועד ליום הגיבוש השנתי לטובת רכישת כרטיסים למופע ההתרמה למען הילדים.

 • חברת החשמל השיקה חמ"ל סייבר חדשני:
  18.02.2014

  חברת החשמל השיקה חמ"ל סייבר חדשני, הכולל מערכת שליטה ובקרה מהמתקדמות בעולם. חמ"ל הסייבר מאויש 24/7 על-ידי צוות מומחים מיומן, אנשי פיתוח בעלי הסמכות פיתוח קוד-מאובטח, אנליסטים עם ניסיון רב שנים ומומחי אבטחת מידע, אשר הוכשר לזהות כל פוטנציאל לפגיעה במערכות התקשורת של החברה.

 • בואו להיות חלק מפרויקט טכנולוגי לאומי פורץ גבולות שמטרתו לרשת את כל מדינת ישראל בתשתית תקשורת מבוססת סיבים אופטיים.
  16.02.2014

  להגשת מועמדות ולרשימת המישרות המוצעות - הכנסו לאזור קריירה כאן באתר. בהצלחה!

 • פורים כבר מגיע..רוצים להתחפש לשקע ותקע?
  16.02.2014

  תוכלו למצוא כאן בדף הבית באתר הוראות מפורטות להכנת תחפושות מדליקות של שקע ותקע! בהצלחה!

 • דירקטוריון חברת החשמל מינה מבקרת פנים חדשה לחברת החשמל
  09.02.2014

  היום, 6 לפברואר 2014, מינה דירקטוריון חברת החשמל את ניצה רוגוזינסקי למבקרת הפנים של חברת החשמל. ניצה רוגוזינסקי תחליף את יגאל הראל, אשר פרש לפני כחודש. ניצה רוגוזינסקי (41) הינה בעלת ניסיון של כ-15 שנים בביקורת פנימית, ניהול סיכונים, רגולציה, SOX וממשל תאגידי. שימשה כמבקרת פנימית ראשית ב"עמיתים", "אופאל טכנולוגיות עתידיות" וביצעה ביקורת פנימית למגוון רחב של חברות במשרד רו"ח "קוסט פורר גבאי". בעלת תואר שני במשפטים לרו"ח (M.L.Lׂ) מאוניברסיטת " בר-אילן", תעודת מבקר פנימי מוסמך ארה"ב (CIA) ותואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בראיית חשבון מ"המכללה למנהל".

 • הבוקר חנכה חברת החשמל את תחנת הכוח החדשה בחיפה הפועלת על טורבינת גז במחזור משולב - מייצרת חשמל באמצעות גז טבעי:
  04.02.2014

  הבוקר חנכה חברת החשמל את תחנת הכוח החדשה בחיפה הפועלת על טורבינת גז במחזור משולב - מייצרת חשמל באמצעות גז טבעי, דלק ידידותי לסביבה, התורם לשיפור האוויר שאנחנו נושמים. כל אלו לטובת עתיד בריא יותר לילדינו ולנו. בטקס השתתפו שר התשתיות הלאומיות, סילבן שלום, יו"ר דירקטוריון חברת החשמל, אלוף מיל. יפתח רון טל, מנכ"ל חברת החשמל, אלי גליקמן ומנהלים ועובדים בחברת החשמל.

 • 'פרויקט רענן' - חברת החשמל עברה לסביבת ענן: סביבת עבודה ארגונית ממוחשבת מאובטחת, מתקדמת, נשלטת ויעילה יותר.
  03.02.2014

  במסגרת הפרויקט, נבנתה סביבת עבודה וירטואלית, המבוססת על טכנולוגית VDI לעמדות הקצה ונבנה רובד נוסף של וירטואליזציה של יישומים המבוסס טכנולוגית על מיקרוסופט עם המוצר APPV. הפרויקט כלל החלפה של עמדות הקצה לעמדות מסוג TC לכלל העובדים. הפרויקט מאפשר לספק לכל העובדים סביבת עבודה חדשנית ועסקית, כך שהמחשב האישי אינו תלוי מיקום או "ברזל" וזמין בכל זמן ומכל מקום. כמו כן, שודרגה את מערכת ההפעלה ל– Win 7 , Office2010, נוצרה תשתית מתקדמת ויעילה לשדרוג והתקנות של מערכות חדשות בעתיד ותהליך העבודה השוטף התייעל באופן משמעותי, על ידי שיפור זמני התגובה וחווית המשתמש. בנוסף, צומצם מגוון התוכנות הקיימות, תוך החזרת השליטה והבקרה למומחי ה-IT בחברה.

 • לחברת החשמל דרושים/ות נציגי/ות שירות למרכז השירות 103 בתל אביב.העבודה מתאימה לסטודנטים ולסטודנטיות. להגשת מועמדות היכנסו לאתר הקריירה של חברת החשמל שם מחכות לכם מישרות נוספות. בהצלחה!
  03.02.2014
 • פעילות "נתיב האור" במועצה האזורית חוף הכרמל
  29.01.2014

  השבוע התקיימה פעילות של "נתיב האור" - פעילות מחנכת לשימוש מושכל ובטיחותי בחשמל של חברת החשמל במועצה האזורית חוף הכרמל. במסגרת הפעילות הדריכו ילדי נתיב האור ילדים בכיתות א -ב על שימוש בטיחותי וחסכוני במכשירי חשמל ביתיים וטיפים לשימוש מושכל בחשמל.

 • 125 מיליון ₪ נחסכו לחברת החשמל בשנת 2013 בזכות הצעות ייעול של עובדיה
  27.01.2014

  ההצעה המצטיינת חסכה לחברת החשמל 86 מיליון ₪ - עסקה בחסכון בדלק נוזלי על חשבון שימוש בקיבולת צנרת הגז 2012. במסגרת הפעילות הוגשו 256 הצעות ייעול, מתוכן 13 עובדים זכו בפרסים : 5 עבודות זכו בפרס מנכ"ל - חסכו למעלה מ-3 מיליון שקלים, ו-7 עבודות בפרס סמנכ"ל - חסכו בין 1-3 מיליון שקלים.

 • רוצים להיות שותפים לאתגרים מרתקים?
  26.01.2014

  משרות פנויות מתפרסמות מידי יום כאן באתר האינטרנט תחת לשונית "קריירה".

 • הצטרפו לחשבונית במייל: מתקדמים לחשבונית ללא נייר, גם טוב לסביבה וגם נוח ומסודר!
  19.01.2014
 • הנחה לזכאים - בהתאם לתיקונים לחוק משק החשמל ובהתאם לתקנות שקבע שר האנרגיה והמים, נקבעו תשע קבוצות של זכאים לתשלום מופחת בחשבון החשמל.
  14.01.2014
 • הבוקר הוצבו במתקני חברת החשמל תמונות של ראש הממשלה ה-11 אריאל שרון, כשלצידן נר זכרון, כמחווה וכזכרון.
  13.01.2014

  פינות זיכרון והתייחדות עם אריאל שרון הוצבו היום במתקנים השונים של חברת החשמל. שרון שימש גם שר התשתיות הלאומיות בעבר. יהי זכרו ברוך.

 • עובדי מחוז הדרום יבצעו היום בלילה 05:00 -22:00 -עבודות למתיחת תיילי קו מתח עליון בכביש מס' 4:
  12.01.2014

  בקטע שבין צומת גהה לצומת בר-אילן, בעקבות העבודות יחסם לתנועה קטע כביש זה מצפון לדרום.

 • הודעה לנוהגים בכביש 4:
  07.01.2014

  בימים ראשון 5.1.14 עד שלישי 7.1.14 , החל מהשעה 22:00 בלילה ועד לשעה 05:00 למחרת בבוקר, ייחסם לתנועה כביש מספר 4 בקטע שבין צומת "גהה" ועד צומת "בר-אילן", מצפון לדרום (הקטע מדרום לצפון לא ייחסם). היציאות הבאות ייסגרו לתנועה: • היציאות לכיוון דרום מרחוב ז'בוטינסקי בבני-ברק ובפתח תקווה לכביש מספר 4. • היציאות לכיוון דרום בצומת גבעת שמואל) כולל מתחנת הדלק "פז"(.היציאה מכביש 471 )כביש "מכבית" (בצומת "בר-אילן" תתאפשר לשני הכיוונים (דרום וצפון) סגירת הכבישים נדרשת לביצוע עבודות לשדרוג קווי החשמל שבאזור והיא מתבצעת בתיאום עם משטרת ישראל. לנוהגים מומלץ לנסוע בדרכים חלופיות בהתאם להכוונת השוטרים אנו מתנצלים על אי-הנוחות הזמנית.

 • חניכי אקים מודים לעובדי השטח של חברת החשמל על פעילותם בסופה
  02.01.2014

  בטקס מרגש שהתקיים היום, 2/1/14, במרכז העבודה השיקומי ברמת גן, העניקו חניכי אקים ממע"ש ר"ג, תעודת הוקרה ומארזי שי לעובדי שטח של חברת החשמל שפעלו בימי הסופה סביב השעון בתיקון נזקי הסופה לרשת החשמל ובהחזרת אספקת החשמל לתושבים בתנאי מזג אוויר קשים ביותר. חניכי והנהלת אקים פנו עם סיום הסופה לחברת החשמל וביקשו להוקיר את פעילות עובדי החברה בסערה. זו זכות גדולה עבורנו להודות לעובדים היקרים שעבדו בסופה מסביב לשעון, בשלג ובקור כדי להחזיר את האור והחום לתושבים" – אמרו החניכים ממרכז עבודה שיקומי (מע"ש) רמת גן בטקס מרגש שערכו לעובדי חברת החשמל שעבדו בשטח במהלך הסופה הגדולה.

 • הקמת תחנת מיתוג חדשה - תחנת מיתוג איילון:
  02.01.2014

  חברת החשמל מקימה בימים אלה תחנת מיתוג חדשה - תחנת מיתוג איילון. מטרת תחנת מיתוג איילון, הממוקמת בתוך מחלף גנות, הינה לשפר את אמינות אספקת החשמל לגוש דן ולתמוך את כניסת היצרנים הפרטיים. זהו אחד הפרוייקטים הגדולים והחשובים של חטיבת פרוייקטים הנדסיים במערכת ההולכה וההשנאה. עבודות ההקמה החלו בחודש אוגוסט 2012 וצפויים להמשך עד לחודש ינואר 2015, אז תחושמל תחנת המיתוג. תחנת המיתוג איילון מתוכננת להתחבר לקו מוביל החשמל הארצי במתח 400 ק"ו בין תחנת מיתוג גן שורק לבין תחנת מיתוג פתח תקווה.

 • בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר ארבע שנות מאסר בפועל לאדם שגנב שנאים של חברת החשמל באזור הדרום
  31.12.2013

  פסק דין שהתקבל לאחרונה בבית המשפט המחוזי בבאר שבע בראשות אב בית הדין כבוד השופט יורם צלקובניק בעניינו של גנב שנאים, שופך אור על סוגיית גניבות מתקני התשתית מחברת החשמל והמשמעות הנגזרת מפעילות חמורה זו . בית המשפט גזר בהחלטתו 4 שנות מאסר בפועל וקנס כספי בסך : 30,000ש"ח בנימוק כי מדובר במעשי עבירה חמורים מאוד בנסיבותיהם.

 • חברת החשמל זכתה בפרס הנפקת השנה
  29.12.2013

  מגזין המימון הבינלאומי ה- IFR (International Financing Review) הכריז ביום שישי 13.12.2013, כי הנפקת אגרות החוב הבינלאומית של חברת החשמל לישראל מחודש יוני 2013, בסכום של 1.1 מיליארד דולר בסיוע החתמים Barclays ו- Citi, זכתה בפרס הנפקת השנה בקטגוריית הנפקות אג"ח שבוצעו על-ידי חברות מאזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA).

 • עדכון לשעה 15:30 - לתשומת ליבכם, כתוצאה מפגיעה של קבלן ברשת החשמל קיימת הפסקת חשמל בשכונת יפה נוף בירושלים, צוותי חברת החשמל נמצאים בשטח לתיקון התקלה. צפי להחזרת החשמל - כשלוש שעות. איתכם הסליחה.
  25.12.2013
 • עדכן לשעה 10:00 - בוקר טוב,היום, לפנות בוקר נעשה נסיון לגנוב חוטי מתח גבוה מעמודי חברת החשמל באזור גלילות-רמת השרון.
  25.12.2013

  בעקבות נסיון הגניבה הופסק החשמל באזור. צוותי חברת החשמל נמצאים בשטח ומטפלים בתקלה צפי לסיומה: כשלוש שעות.

 • לתשומת ליבכם, היום, יום רביעי 25.12.2013 בין השעות 18:00-19:00 תתבצע פעילות תחזוקה באתר האינטרנט ולפיכך לא ניתן יהיה לבצע את השירותים הבאים:
  25.12.2013

  מידע על תקלות והפסקות, ניהול מחסור ומיפלס החשמל, תשלום חשבון חשמל, השירות האישי, הצטרפות לחשבונית במייל. איתכם הסליחה.

 • בשל רוחות חזקות בעיקר באזורי ההרים, חברת החשמל מבקשת מהציבור להסיר או לחזק חפצים ואביזרים, שעלולים להינתק ולהתעופף ברוח, ולפגוע בתיילי החשמל:
  25.12.2013

  תריסים שאינם מחוברים כראוי, מכסי מיכלים, קולטים ודוודים על הגג, אדניות, עציצים וכדומה. כמו כן, בעקבות מזג האוויר הסוער, עלולים להיקרע חוטי חשמל ובחברת החשמל מדגישים, כי אסור לגעת או לגשת לחוטים קרועים עקב סכנת התחשמלות - יש לדווח על כך מיידית למרכז השירות 103 או למשטרה.

 • להלן הבהרה חשובה מחברת החשמל:
  23.12.2013

  חברת החשמל טרם סיימה לאמוד את נזקי הסופה. אין כל אומדן לגבי עלות הנזקים. לכן, כל מספר שנזרק הינו בגדר ספקולציה הכוללת מרכיבים שונים ישירים, עקיפים ועד הטמנת הרשת במדינת ישראל. חברת החשמל אינה קובעת את תעריף החשמל, שהוא מקור ההכנסה היחידי שלה, כך שכל אמירה בעניין הינה בגדר פרשנות שמקורה אינו בחברת החשמל.

 • פעילותה הרבה של חברת החשמל הובילה רבים וטובים לשלוח לנו מכתבי תודה, אנו שמחים לשתף אתכם במילים החמות:
  22.12.2013

  למכתבי התודה: http://www.iec.co.il/Pages/thanks.aspx

 • דחיית המועד האחרון לתשלום ללא ריבית - לתושבי ירושלים וצפת
  22.12.2013

  בעקבות מזג האוויר הסוער, חברת החשמל מבקשת להודיע ללקוחות החברה המתגוררים במחוז ירושלים ובאזור צפת, וקיבלו חשבון חשמל שהמועד האחרון לתשלום שלו הוא החל מיום ה' 12.12.2013 ועד יום חמישי 19.12.2013, כי הם יכולים לשלמו עד יום ראשון 22.12.2013 כולל- ללא חיוב בריבית פיגורים

 • מנכ"ל חברת החשמל יצא הבוקר לפגוש את צוותי חברת החשמל שעובדים בצפון ללא הפסקה כדי לתקן את נזקי הסערה הקשים שנגרמו לרשת החשמל.
  19.12.2013
 • הודעת חברת החשמל לתושבי ירושלים והסביבה:
  18.12.2013

  חברת החשמל עבדה ועדיין עובדת לילות כימים כדי לתקן את נזקי הסופה במתקניה ועושה כל שניתן על מנת להחזיר את אספקת החשמל לתושבים. החברה לא חסכה במשאבים וצוותים מכל הארץ הגיעו כדי לספק חשמל בהקדם האפשרי לתושבים. החברה הצליחה להקים קווי חשמל זמניים, מאחר ושיקום הנזקים של הרשתות הקבועות יארך זמן רב. לשמחתנו, הצלחנו להחזיר חשמל לכלל היישובים ותושבי השכונות בירושלים. עם זאת, ידוע לנו על מקומות בהם אספקת החשמל חודשה, אך בשל עומסים על הקווים הזמניים עדיין קיימים ויתכנו אירועי תקלה. יתכן ותופעה זו תמשך עד ייצוב הרשתות וניהול העומסים במערכת החשמל. הציבור מתבקש להודיע למרכזי השירות 103 על כל תקלה באספקת החשמל. אנו מתנצלים על השיבושים ומודים על הסבלנות.

 • חברת החשמל חיברה כ-70 גנרטורים ברחבי הארץ במקומות בהם לא היתה אפשרות לתקן מיידית את התקלות.
  17.12.2013
Print Footer Image