מה שבטוח - בטוח

רוצה לדעת איך חברת החשמל נלחמת בתאונות הדרכים?

תאונות הדרכים הן מכת מדינה, נושא כאוב הגובה מדי שנה בשנה מאות קורבנות ונפגעים, אליהם מצטרפות ללא הרף משפחות חדשות שחייהן לא ישובו להיות כבעבר. למרות שבעשור האחרון תפס הנושא מקום בולט בסדר היום הציבורי, המלחמה בתופעה קשה ומתישה, וזו - לא רק שאינה מצטמצמת אלא אף מחמירה משנה לשנה.
 
לחברת החשמל, צי רכב תפעולי ופרטי גדול, הכולל אלפי נהגים שנמצאים שעות ארוכות בכבישים. לכן, שמה לעצמה החברה למטרה לקחת חלק, ככל יכולתה, במאמץ הלאומי למאבק בתאונות הדרכים. מזה שנים ארוכות, מקפידה החברה לטפח את תחום הבטיחות בדרכים כחלק מראייתה הכוללת בנושא בטיחות ומשקיעה מאמצים רבים בהקניית הרגלי נהיגה בטוחה לעובדיה.
בחברה הבינו מזמן, שנהיגה בטוחה היא ערובה לשמירה על חיי אדם ורכוש וכפועל יוצא - לצמצום ימי היעדרות מהעבודה עקב תאונות ונזק. בנוסף לשיפור תרבות הנהיגה של העובדים, החליטה החברה להעמיד את הציוד, הידע והניסיון הרב שצברה במהלך השנים כדי לקדם באמצעותם את הנושא החשוב הזה גם בקרב הקהילה.
 
כך מדי חודש בחודשו, מעבירים עובדים מחברת החשמל, בהתנדבות, הדרכות ופעילות לתלמידי כיתות יא'-יב' בבתי ספר וכן לחיילים בבסיסי צה"ל בכל רחבי הארץ, בנושא נהיגה בטוחה.
מערך ההדרכה תוכנן ונבנה בקפידה רבה ע"י צוות מנוסה - קציני בטיחות בתעבורה של אגף לוגיסטיקה ונכסים של חברת החשמל, אשר מגיע לשטח עם ניידת בטיחות מאובזרת הכוללת עזרי הדרכה, סרטונים, חומר הסברה וסימולטורים ייחודיים ואטרקטיביים להמחשה מעשית של מצבי נהיגה שונים.

בחברת החשמל מקווים, כי ההדרכות תסייענה בהטמעת כללי נהיגה זהירה בקרב דור הנהגים הבא של ישראל ומזמינים את המעוניינים בהדרכות לתלמידי י"א-י"ב ולחיילי צה"ל לפנות למר דוד נתנזון .

 

סעו בזהירות!!

חברת חשמל

EN

מידע על תקלות

אפשרויות דיווח נוספות

פנו אלינו

חברת חשמל ברשתות חברתיות